Місто: Івано-Франківськ

Напрям діяльності: (Само)управління

Рівень діяльності: Міська

Рік заснування: 2014

Веб-сайт: http://warm.if.ua/uk

Facebook: https://www.facebook.com/warmifua/

Платформа «Тепле Місто» об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.

ВІЗІЯ
Прогресивне сучасне тепле місто з теплими людьми

Що означає Теплий?
Тепле ставлення, теплі люди, теплі відносини, теплі кав’ярні, мініатюрність як перевага. Тут з’являється відчуття, що не все придбаєш за гроші, відчуття, що доторкаєшся до глибинних цінностей через простих людей, які тебе оточують. І це створює разючу відмінність від «корпоративної культури» великих міст. Теплий також означає натуральний і природній, без штучності. Відсутність штучності проявляється в усьому: матеріалах, їжі, природі, стосунках. Теплий означає мати «свій шлях». Це не намагання наздоганяти сучасні тренди, а пошук своєї сутності і демонстрація її з кращої сильної сторони. Якщо мова йде про конкуренцію, то люди і бізнеси змагаються лише в тому, хто більше згенерує тепла.

МІСІЯ
Створення нових можливостей самореалізації мешканців Івано-Франківська задля досягнення високого рівня якості життя в місті через більшу спроможність, довіру та амбітність

ЦІННОСТІ
- Відкритість
- Проактивність
- Гідність
- Теплота

СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ
- Активізація мешканців
- Підсилення спроможності ініціатив
- Розвиток «теплого» бізнесу
- Організаційний розвиток платформи