Пошук по журналу і афіші

Mistosite – українська урбаністична платформа

Нішеве україномовне медіа про міський розвиток, реформи і формування політик на локальному рівні. Розповідаємо, що таке справедливе місто і як його досягнути. Створюємо спільний інформаційний простір для активіст_ок і професіонал_ок у сфері міського розвитку в Україні.

Ми робимо агент_ок міського розвитку свідомими щодо справеливості, рівності, інклюзивності, прав людини; а також необхідності прийняття рішень, які базуються на даних, результатах досліджень і залученні жител_ьок.

Mistosite є проектом Аналітичного центру Cedos (ГО «Центр дослідження суспільства») — незалежного позапартійного некомерційного аналітичного центру, що досліджує державну політику та суспільні процеси у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян_ок у прийнятті рішень. Має статус неприбуткової громадської організації.

Mistosite був створений і у 2015-2019 роках працював в рамках проекту «Посилення громадської участі в містах України» за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта та Ініціативи відкритого суспільства для Європи.

Правила використання матеріалів Mistosite

Коротко: можна вільно використовувати матеріали Mistosite за таких умов: 1) гіперпосилання на першоджерело не нижче другого абзацу, 2) без зміни змісту, 3) з некомерційною метою.

Повні правила використання матеріалів Mistosite

Електронна адреса редакції: mistosite@cedos.org.ua

Будьмо партнерами!

Mistosite пропонує інформаційні партнерства: створює спільні спецпроекти і серії статей, а також поширює інформацію про ваші події, проекти чи можливості. Щоб почати партнерство, напишіть нам на адресу mistosite@cedos.org.ua.

Минулі і теперішні партнери Mistosite:

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу Cedos

Детальніше Сховати