Пошук по журналу і афіші

Mistosite – українська урбаністична платформа

Нішеве україномовне медіа про міський розвиток, реформи і формування політик на локальному рівні. Розповідаємо, що таке справедливе місто і як його досягнути. Створюємо спільний інформаційний простір для активіст_ок і професіонал_ок у сфері міського розвитку в Україні.

Ми робимо агент_ок міського розвитку свідомими щодо справеливості, рівності, інклюзивності, прав людини; а також необхідності прийняття рішень, які базуються на даних, результатах досліджень і залученні жител_ьок.

Mistosite є проектом Аналітичного центру CEDOS (ГО «Центр дослідження суспільства») — незалежного позапартійного некомерційного аналітичного центру, що досліджує державну політику та суспільні процеси у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян_ок у прийнятті рішень. Має статус неприбуткової громадської організації.

Mistosite був створений і у 2015-2019 роках працював в рамках проекту «Посилення громадської участі в містах України» за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта та Ініціативи відкритого суспільства для Європи.

Правила використання матеріалів Mistosite

Коротко: можна вільно використовувати матеріали Mistosite за таких умов: 1) гіперпосилання на першоджерело не нижче другого абзацу, 2) без зміни змісту, 3) з некомерційною метою.

Повні правила використання матеріалів Mistosite

Команда Mistosite

Керівник проекту і редактор Mistosite — Іван Вербицький.

У різний час над сайтом також працювали Анастасія Боброва, Наталія Онищенко, Ігор Тищенко, Микола Вогник, Роксолана Машкова, Марія Грищенко, Ірина Шевченко, Тетяна Коломієць, Лілія Ковшун, Богдан Тишкевич, Дарина Пирогова, Павло Федорів та інші.

Електронна адреса редакції: info@mistosite.org.ua

Будьмо партнерами!

Mistosite пропонує інформаційні партнерства: створює спільні спецпроекти і серії статей, а також поширює інформацію про ваші події, проекти чи можливості. Щоб почати партнерство, напишіть нам на адресу info@mistosite.org.ua.

Минулі і теперішні партнери Mistosite:

Долучайтеся до української урбаністичної платформи!

Надсилайте авторські статті про розвиток міст на info@mistosite.org.ua, щоб опублікувати їх в Урбаністичному журналі Mistosite

Надсилайте посилання на результати урбаністичних досліджень на info@mistosite.org.ua, щоби ми додали їх до Каталогу досліджень Mistosite

Додавайте інформацію про організації чи ініціативи, які працюють над міським розвитком в Україні, до Бази міських ініціатив Mistosite

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS

Детальніше Сховати