Місто: Київ

Напрям діяльності: Благодійність

Рівень діяльності: Міська

Рік заснування: 2016

Веб-сайт: http://urbanspace500.com.ua/uk

Facebook: https://www.facebook.com/urbanspace500/

Громадський ресторан Urban Space 500 – це соціальне підприємство, фонд для міських проектів, спільнота соціальних інвесторів та інвесторок, що об’єднує 500 активних людей навколо розвитку міста.

Urban Space 500 – це простір на перетині різних міських середовищ: платформа для презентацій ідей та їх реалізацій, місце зустрічі соціально активних громадян та громадянок із вільним майданчиком для міських заходів та прозорою радіостудією Urban Space Radio, яка фахово розповідатиме про урбаністичні та суспільні проекти.

Унікальність проекту в тому, що прибуток ресторану спрямовується на некомерційні громадські проекти для Києва, які обирає на демократичних засадах спільнота співзасновників та співзасновниць ресторану.

Urban Space 500 відкриється в Києві у 2017 році і стане першим простором, відкритим за прототипом та соціальною франшизою від успішно діючого Urban Space 100 в Івано-Франківську.

Проект громадського ресторану Urban Space 500 втілюють платформа «Тепле Місто» – засновники та засновниці ідеї Urban Space, які успішно апробували її в Івано-Франківську та створили відомий проект Urban Space 100, громадська організація «Інша Освіта» , що працює по всій території України і займається менеджментом якості неформальної освіти й освіти дорослих, й управлінська компанія «DRUZI Cafe & Bar» .