Місто: Київ

Напрям діяльності: Благоустрій

Рік заснування: 2014

Веб-сайт: http://a3.kyiv.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/agentyzmin/

Ми з вами живемо у Києві. Ми з вами знаємо, що міський простір ворожий, некомфортний, неінформативний, а головне — він не поважає нас з вами. Більшість вважає, що влада зобов’язана це змінити, чекає і терпить, доки це станеться. Ми не хотіли терпіти та чекати, тому взялися до роботи, без грошей і будь-яких гарантій. Ми самі стали тими змінами, яких прагнемо, зробили це безкорисливо та відкрито. Ми не вважаємо, що маємо право «ощасливити» киян, не спитавши їх, тому ми побудували кількатисячну спільноту, яка стала нашим прискіпливим суддею та відданим співавтором.

Це дало результати: нові схеми ліній та екрани у вагонах метро, пілотні проекти навігації на Хрещатику та Лівобережній, зрозумілі плакати-оголошення та проїзні картки для метро. Проекти перетворення Ярославова Вала та будівлі Київради на сучасний публічний простір. Вказівники для велосипедистів. Безкоштовні кишенькові схеми метро українською та англійською, та ще десятки проектів. На все це — жодної копійки з міського бюджету, кілька навіжених дизайнерів-добровольців, і небайдужі кияни.

Ми детально описуємо методологію та хід дизайн-досліджень, логіку, якою ми керуємось при розробці, аргументуємо наші рішення, прислухаємось до критики. Ми cтерли кордон між дизайнером і користувачем: ви творите місто разом з нами. Ви — наші співавтори, наші критики, наші інвестори.