Масштабний фестиваль у серці промзони Костянтинівки!

В минулому році, в рамках проекту Метамісто:Схід, був створений новий публічний простір, в ангарі поруч з’явився мурал від Kickit Art Studio, що декодував історію Склограду і відшумів перший фестиваль в промзоні Костянтинівки, місце зустрічі урбаністики та електронної музики - TheMostFest.

У цьому році фестиваль розширюється та відбудеться 25-26 серпня у промзоні за адресою вул.Шмідта 20б.

Темою фестивалю став зв’язок, це і поєднання з природою і світовим контекстом, поєднання з історією місця і міста у результатах урбандослідження.

Зближення берегів, та головне, поєднання людей.

Музична програма: OY Sound System (Київ) - відомий етно-електронний гурт, за участі музиканта Марка Галаневича (ДахаБраха); YUKO (Київ) - синтез української фольклорної музики і електроніки; DJ Bejenec та DJ Toldo - представники сучасної техно сцени Києва.

Very the Jerry (Київ) Справжній new school хіп-хоп з нігерійським корінням та DJ MONSTO (Київ), хіп-хоп з команди The Trouble Tribe, що нещодавно змусили танцювати всю Бесарабську площу.

Кінопрограма з фестивальних хітів: переможці Kyiv International Short Film Festival 2018, конкурсна програма від фестивалю Linoleum, короткий метр від СУК(Сучасне українське кіно)

У другий день фестивалю, 26го серпня, матиме місце відбір на фестиваль BREAKIDZ для bboys & bgirls по Донецькій & Луганській областях. Це перший брейковий фестиваль в Україні, на який з'їжджаються представники вуличних урбан-культур з Європи, Азії та США. На танцполах Breakidz виховано не одне покоління брейк-дансерів, у тому числі й відомі на весь світ професіонали.

Тип події: фестиваль

Категорії: Культура, Розвиток

Вартість: безкоштовно

Організатор: Код Міста

Місце: Костянтинівка, Шмідта, 20Б

Посилання: https://www.facebook.com/events/1917608868289081/

Час: 25 — 26 серпня 2018