В рамках співпраці аналітичного центру CEDOS, Mistosite та латвійського аналітичного центру Providus за підтримки Міністерства закордонних справ Латвії та Фундації Чарльза Стюарта Мотта наша латвійська колежанка Івата Кажока розробила цей тест спеціально для Mistosite. Українською мовою його переклала Роксолана Машкова, до українських реалій адаптували аналітики CEDOS.

Пропонуємо вам тест, за допомогою якого можна оцінити різні форми участі громади. Це можуть бути зустрічі, збори, обговорення, слухання, онлайн-голосування, петиції, звернення, механізми збору пропозицій і скарг, та не лише вони. Їхніми оранізаторами можуть бути як органи влади, окремі посадовці чи політики, так і громадські організації, активісти, експерти, фундації, забудовники, інвестори чи будь-які інші люди та організації.

Вам буде запропоновано три критерії оцінювання різних форм участі: впливовість, зручність та доброчесність. Кожен з них характеризується за допомогою п’яти тверджень. Потрібно оцінити, чи відповідає запропоноване твердження формі участі громади, яку ви оцінюєте.

Це бета-версія тесту, ми працюємо над його удосконаленням, тому будемо вдячні за ваші відгуки, зауваження та пропозиції, які ви зможете залишити після проходження тесту.

Почати тест

Поділитися текстом

Facebook Twitter

Коментарі